Bentley Bentayga’ya güç dopingi

Bentayga V8

Bentley markasının ilk SUV modeli olma özelliğine sahip Bentayga, genişleyen motor gamıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. .Otoyol ve arazi şartlarında üst düzey bir sürüş keyfi sunmak için tasarlanan Bentayga, şimdi aileye yeni katılan V8 motoruyla daha da güçlü.

Bentayga’nın yeni 4.0 benzinli twin turboşarjlı V8 motoru, etkileyici yakıt verimi ve yüksek performansı buluşturuyor. V8 motorun karakteristik sesinin yanında, çift egzoz ile opsiyonel olarak eklenebilen karbon-seramik kaliperler, SUV modelin sportif karakterini ön plana çıkartıyor.

Drive Dynamic’s System adı verilen sürüş modu değiştirme sistemi aracılığı ile sürücünün isteğine göre aracın kullanım modu değiştirilebiliyor.

Bentayga V8, Bentley’in diğer modellerinde olduğu gibi; otantik materyallerin harmanlandığı el işçiliği ile öne çıkan iç mekan tasarımıyla etkileyici bir görünüme sahip. Aracın iç tasarımında kullanılan parlak karbon-fiber kaplamalar, Bentayga V8 modelinin getirdiği yeniliklerden bir tanesi. Ayrıca ahşap ve derinin bir arada kullanıldığı direksiyon da bu model ile gelen yenilikler arasında.

Click on the background to close