Bu Festival Büyük Çocuklara Göre

Big Boyz Festival

Teknolojik oyuncaklar hayatımızı değiştirmeye, oyun katmaya devam ederken “Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Big Boyz Festival”, İstanbul Kemer Country’de gerçekleşecek. Ayrıca Rock müziğin isimlerinden Teoman, DJ Burak Yeter ve Deeperise da sahne alacak.

 

Tolga Alişoğlu’nun kurucusu olduğu Alice İstanbul ile Kemer Country Club’da gerçekleştirilecek festival, İstanbul’da 5 – 6 Mayıs tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşacak.

 

Süper otomobilleri deneyimleme şansı

 

London Morgan, Mercedes X Class ve 70 farklı alüminyum parçası 3D yazıcı ile basılan, 700 Beygir gücündeki Ultra 4, festivalde yer alıyor.

 

İlgi alanlarında kendisine rol model aldığı usta isimleri dinleyebilme fırsatı yakalayacak olan ziyaretçiler, workshop’lara katılabilecek. Festival, konuklarına: konserler, alışveriş noktaları, dansa doyacakları partiler, kick boks gösteri maçları, motosiklet şovları ile kefili bir gün vadediyor.

 

Drone yarışları, paramotor gösterileri

 

Sektörün önde gelen markalarını ve hobi severleri tek çatı altında toplayan Big Boyz Festival’de bu yıl, keyifli ve heyecanlı macera – aksiyon oyunlarından biri olan Airsoft da yer alacak. Golf ve binicilik eğitimlerinden balta atmaya, insan sapanından tohum takas şenliğine, paramotor gösterilerinden elektrikli bisiklet deneyimlemesi ve drone yarışmalarına kadar birçok etkinlik yine bu festivalde olacak.

 

Festival alanında sergilenecek olan Gyrocopter modelleri ve uçaklar, konukları geleceğin kişisel hava araçları ile tanıştıracak. Big Boyz Festival’e gelenler; bir yandan hayallerindeki aracı, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone, maket uçak gibi oyuncakları test ederken, diğer yandan festival bünyesinde bulunan markalardan alışveriş yapabilecek.

İlham veren sosyal medya fenomenleri

Birkan Polat’ın stunt rider şovu, akrobasi sevenleri heyecanın doruklarına taşırken, hobi tutkunları kendilerine ilham veren en önemli sosyal medya fenomenleri ile tanışma imkanı bulacaklar. Kick Boks özel gösterisi, Krav Maga workshop’u gibi interaktif etkinlikler de bu festivalde yer alacak.

Click on the background to close