Dell’den yeni bilgisayar: XPS

dell xps

 

Dell, her yıl düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarında (CES), kullanıcıların birbirinden farklı oyun oynama ve çalışma şekillerine hitap edecek bir dizi şık ve yeni ürünle tüketicilerin karşısına çıkıyor.

CES 2018 Inovasyon Ödülü XPS 13’e verildi

Her yönden geliştirilen yeni XPS 13, CES 2018 İnovasyon Ödülüne aday gösterildi. XPS 13, yeni nesil InfinityEdge 4K Ultra HD ekranının yanı sıra klasik gümüş ve siyah renklerine alternatif olarak Roze Altın ve Alpine Beyazı, dokulu cam elyaf iç tasarım, daha dar çerçeve, yaklaşık yüzde 80 daha termal boşluk payı, daha parlak ekran ve daha yüksek 4K Ultra HD çözünürlük özellikleriyle sunuluyor.

Bu ince ve son derece hafif tasarımın içinde, Dell Power Manager, sadece gerek duyulduğunda sağladığı güçle destek veriyor. Mars Rover’da ısıyı dağıtarak yaymak için kullanılan malzeme GORE Thermal Insulation ise sistemi yoğun çalıştığında soğuk tutmak amacıyla termal tasarımı yenilikçi bir malzemeyle tanıştırıyor.

Yeni XPS 15

Günlük kullanım ve profesyonel içerik oluşturucuların isteklerini karşılayan Dell, 15 inç ekranlı ilk XPS 15 2’si 1 arada bilgisayarı tüketicilerle buluşturuyor. Performans ve tasarım açısından piyasadaki en küçük ve en ince 15,6 inç 2’si 1 arada içerik oluşturma uygulamalarını çalıştıran, devasa büyüklükteki dosyaları işleyen ve AAA sınıfı oyunları oynatan güçlü bir CPU ve ekran kartı sunuyor. Dijital kalem, yenilikçi manyetik klavye ve ekran, içerik oluşturanların beklediği özelliklerin başında geliyor. Oyunun kurallarını değiştiren CPU ve grafik performansına sahip yeni 8. Nesil Intel Core™ mimarisi ve Radeon™ Vega ekran kartı ile yeni XPS 15 2’si 1 arada olasılıkları olabildiğince zorluyor. XPS 15 2’si 1 arada aynı zamanda incecik 16 mm formda canlı renkler ve sinematik derinlik sağlayan yeni nesil InfinityEdge 4K Ultra HD ekran da içeriyor.

Click on the background to close