Dockers ve Zach King’den İşbirliği

Zach King & Dockers

 

Khaki markası Dockers, “dijital sihirbaz” Zach King ile işbirliği yaptığı yeni reklam filmini yayına aldı. Los Angeles sokaklarında çekilen filmde marka, izleyicilerine hayal ettiklerinin gerçek olabileceği şaşırtıcı zamanlarda olduğumuzu hatırlatıyor. Sunduğu işlevsel ve rahat pantolon tasarımı olan Smart 360 Flex ile bu macerada her an hazırlıklı olmalarına destek verdiğinigösteriyor.

Markanın 2018 İlkbahar/ Yaz dönemine ilişkin iletişim stratejisinin temelini oluşturan reklam filmi, izleyicilere “Dünyayı değiştirmek için takım elbiseye ihtiyacın yok” mesajını veriyor. İçinde bulunduğumuz şaşırtıcı zamanlara dikkat çekerek, erkeklere hayal ettiklerinin gerçek olabileceğini hatırlatıyor. Bunu yaparken de Zach King’in görsel algıları zorlayan dijital hilelerini keyifli bir tarzda kullanıyor.

Smart 360 Flex ile “Her şeye hazır”

 

Marka, dört yöne esneyebilen kumaşı, gizli güvenlik cepleri, ütü istemez özelliği ve elastik bel bandıyla şimdiye kadarki en işlevsel pantolon tasarımı olan Smart 360 Flex’i geçtiğimiz yıl tanıtmıştı. Yeni reklamında da, rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlayan tasarımlarıyla, hayallerinin peşinden giden, öngörülü erkeklere ulaşmayı hedefliyor.

İlk işbirliği Game Changers by Dockers projesi içindi

 

Zach King kendini tüm dünyaya Vine videolarıyla tanıtmış, Türkiye’deki izleyicilerin de Youtube, Instagram ve reklamlardan aşina olduğu bir isim. King ve Kaliforniyalı marka ile ikinci kez bir araya geliyor. 2017 Sonbahar/Kış döneminde #GameChangersbyDockers kampanyası kapsamında marka ile işbirliği yapmıştı.

Click on the background to close