Gerçeğe Yakın Ses Deneyimi: KEF LSX

LSX

Ünlü tasarımcı Michael Young tarafından tasarlanan KEF LSX hoparlörler, İskandinav kumaşından imal edilmiş 5 farklı renk seçeneğiyle dekoratif bir görünüm sergiliyor. KEF LSX hoparlörler, sadece müziğe odaklanmanızı sağlarken; müzik keyfini, gerçeklik hissi yaratan çevresel ses yapısı ile sunuyor. Kompakt dizaynlı kablosuz hoparlörler, müzik tutkunlarını eşsiz bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor.

Kablosuz hoparlör, hem kalitesi hem de şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Ses kalitesi ve geniş ses sahnesiyle gerçeğe çok yakın ses tecrübesi yaşama imkanı sunuyor. İki hoparlörü bağlamak için bir kabloya ve harici bir amplifikatöre ihtiyaç duyulmuyor. Hoparlörler istenilen her yere konumlandırabilir ve dekoratif görünümden ödün vermeden iyi ses kalitesini elde edilebilecek şekilde tasarlanmış.

Tweeter ve midwoofer’ın gövdenin tam ortasına yerleştirilmesiyle stereo ses imajının ve ses sahnesinin iyileştirilmesini sağlayan KEF LSX, bu tasarımıyla hem müziğin daha net duyulmasını hem de daha geniş dinleme alanı oluşmasını sağlıyor. Aynı zamanda tüm ev eğlence ihtiyaçlarına cevap veren KEF LSX, müzik yayın platformlarına (Spotify, Tidal) ve TV’lere de uyumlu.

Click on the background to close