Iwc Schaffhausen’in Yeni Marka Elçisi Tom Brady

iwc tom brady

IWC Schaffhausen dünyaca ünlü Amerikan Futbolu oyuncusu Tom Brady ile bir ortaklığa imza atıyor.

Altı Super Bowl şampiyonluğu, dört Super Bowl MVPA Ödülü, üç League MVP ödülü ve 16 Division ünvanıyla Tom Brady gerçekten başarılı bir sporcu. Ünlü saat markası ile sporcunun paylaştıkları değerler ve zamana meydan okuyan tarzları onları birer ideal ortak haline getiriyor.

Tom Brady birinci sınıf bir sporcu, modern zaman ikonu ve aynı zamanda yüksek saatçilik meraklısı. Koleksiyonunda aralarında Pilot’s Watch Chronograph Top Gun Miramar ve ünlü Portugieser Perpetual Calendar’ın da bulunduğu pek çok saati var.

Brady bugüne kadar daima mükemmelliğe ulaşmak için mücadele eden bir şampiyon. Brady takımıyla altı Super Bowl şampiyonluğu kazanarak NFL tarihinde en fazla şampiyonluk kazanan oyuncu kurucu (quarterback) oldu. Brady’nin Amerikan futbolu kariyeri birçok NFL (National Football League) rekoruyla dolu. NFL tarihinde toplam 80 bin pas yardı alan ilk oyuncu. Brady aynı zamanda tüm oyun kurucular arasında en fazla maç kazanan oyuncu. Tüm zamanların en fazla pas yardı kazandıran ve en fazla touchdown pası atan oyuncusu da yine Tom Brady.

Click on the background to close