IWC’den Yaza Özel Koleksiyon

Portugieser Yacht Club Chronograph

İsviçreli saat üreticisi IWC Schaffhausen, “Summer Editions” koleksiyonu kapsamında Portugieser Yacht Club Chronograph modelinin yeni bir edisyonunu saat severler ile buluşturuyor.

Saat, su geçirmez paslanmaz çelik kasaya, mavi kadrana, mavi kauçuk kayış ile oldukça sportif bir görünüme sahip. Ayrıca mavi ve açık gri tonlarında kumaş kayış seçenekleri de bulunuyor.

Kadrandaki beyaz sayaçlar, rodyum kaplama saat kolları ve kronografın kırmızı saniye kolu ile oldukça zarif bir görünüme sahip. Şirket içinde üretilmiş flyback fonksiyonlu 89361 kalibre saat 12 konumundaki alt kadranda saati ve dakikaları gösteriyor. Ayrıca, kadranı çevreleyen çeyrek saniye ölçer daha kısa sürelerin minimum hata ile ölçülmesine olanak veriyor.

Mavi ve Gri Renklerde Yaza Özel Şık Saat Kayışları

“Summer Editions” koleksiyonunun bir diğer sürprizi ise İsviçreli saat üreticisinin popüler klasik saatlerden bazıları için tasarladığı kumaş kayışlardan oluşan özel bir koleksiyon. Uçuk mavi ve açık gri renklerdeki kordonların her biri sezonun dokunuşlarını taşıyor. Kayışlar sınırlı bir süre için satışta olacak.

Click on the background to close