Kiğılı yeni koleksiyonunu tanıttı

Kiğılı “Land and Sky” temasıyla oluşturduğu yeni ilkbahar / yaz koleksiyonunu erkeklerin beğenisine sundu. Yeni koleksiyon, renklerinden stil detaylarına kadar her şeyiyle, yeryüzü ve gök arasındaki tüm canlılığı, enerjiyi ve gizemi kucaklıyor. Kiğılı yalnızca tarzıyla değil, nefes alan yapıdaki kumaşları ve dijital baskı teknolojisi gibi yenilikleriyle, teknik anlamında da üstün bir koleksiyon sunuyor.

 

Tema vakfı sertifika hediye etti

 

Bu sezon Kiğılı tarzı, pantolon, gömlek, tişört, şort gibi temel parçalarda sadeliği ön plana çıkarırken, renkli trikolar ve özgün aksesuarlarla kişiselleştirmeyi de mümkün kılıyor. Kiğılı yeni koleksiyonunu, bu temayla uyumlu etkinliklere yer verdiği bir lansmanla tanıttı. Canlı müzik eşliğinde gerçekleşen davette, teraryum atölyesi düzenlendi ve TEMA Vakfı tarafından dikilen fidanların sertifikaları katılımcılara hediye edildi.

Marka Direktörü İlkay Keleş ise, “Temamızı koleksiyona doğanın dönüşümünü sembolize eden renklerle yansıtıyoruz. Çorak toprak renklerinden, bejlere, sarılara ve baharın gelişiyle hayat bulan canlı yeşil tonlarına kadar yeryüzünün uyanışını her haliyle kucaklıyoruz. Gecenin lacivertinden günün ilk anlarındaki uçuk mavilere, denizin yansımalarından bahar güneşinin getirdiği griye çalan gün ışığı tonlarına, gökyüzünün gizemine işaret ediyoruz. Ara geçişlerde soft renkleri canlı tonlarla buluşturarak, dengeli ve ahenk içinde bir görünüm sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Click on the background to close