Klasik Modellere Yeni Yorumlar

TH FW18

Tommy Hilfiger, Sonbahar 2018 Ayakkabı koleksiyonu, klasik modellerini ön plana çıkarıyor ve günümüzün ihtiyaçlarını karşılayacak modern dokunuşlar katıyor.

Erkek koleksiyonunda modern sneaker’lar, esnek taban tasarımları ile ön plana çıkmış. Gece mavisi ve beyaz deri spor ayakkabılar, düşük ve orta bilek boyları ile rahatlık sağlıyor. Bu klasik ayakkabılar, esnek tabanla yenilenirken; darbe emici iç taban ile de spor ayakkabılarda konfor sağlanmış. Gece mavisi süet klasik ayakkabının yanı sıra Chelsea bot ve diğer bot seçenekleri de koleksiyonda dikkat çekiyor.

Koleksiyon tek renkli sneaker’lar ve yenilenen klasikler de sunuyor. Tek renkli, dokulu deri sneaker’lar için, kırmızı, gece mavisi, beyaz ve siyah renk seçenekleri de yer alıyor.

Tommy Hilfiger klasik yürüyüş ayakkabılarını da yeniden tasarlamış. Dokulu ve düz deri yürüyüş ayakkabıları, siyah ve kahverengi seçeneklerine sahip. Bağcıklı yürüyüş ayakkabısı, koyu kahverengi ve gece mavisi renklerinde, krep dış taban ile rahatlık sağlıyor.

Click on the background to close