LG’den Projektöre Yeni Boyut

LG CineBeam

LG Electronics’in (LG) tasarım ve inovasyon projektörü LG CineBeam Full HD LED Projektör (PF50KA), yüksek görüntü kalitesiyle kullanım rahatlığı sunan boyutu ve 2,5 saatlik dahili pil ömrü ile dikkat çekiyor. Yenilikçi tasarımı ve ürün kalitesi ile ön plana çıkıyor.

1 kg ağırlığındaki LG CineBeam PF50KA, her yere taşınabiliyor

Yalnızca 1 kg olan LG PF50KA’nın kompakt boyutuyla kullanıcılara istedikleri her yere götürebilme, her ortamda geniş ekranda video izleyebilme ve fotoğraf görüntüleyebilme özgürlüğü sunuyor.Ayrıca portatif yapısıyla bahçede ya da kampta, her ortamı açık hava sinemasına çevirmek ya da yansıtma teknolojisi ile kapalı mekanlarda da istenilen yeri sinema perdesine dönüştürebiliyor.

1080p çözünürlüğe sahip ilk Full HD CineBeam projektör

Daha canlı görüntüler için 1080p çözünürlüğe sahip olarak ilk Full HD projektör özelliğini taşıyor. 600 Lümen LED Aydınlatma Sistemi ve 100.000:1 kontrast oranı bulunuyor. LED ışık kaynağı sayesinde yaklaşık 30.000 saat kullanım ömrüne sahip olan projektör, kullanıcılara uzun ömürlü kullanım ve kalite vadediyor.

Kullanıcıların Netflix, YouTube gibi platformlardaki içeriklere ulaşmalarına olanak tanıyor. Erişim kolaylığı sunmanın ve ses kontrolünü sağlamanın yanında, kullanıcı rahatlığını artırmak için standart bir HID klavye ve mause desteği de sunuyor. Kullanıcılar ayrıca LG’nin özel Smart platformu UX’i kullanarak çok çeşitli web içeriği yayınlayabiliyor.

Dahili batarya ile ek batarya şarj seçenekleri için bir USB C tipi bağlantıyı da destekliyor. Ayrıca projektör kullanıcılara, ekran yansıtma özelliğini kullanırken pil ömrünü artırmak için akıllı telefona, Mac’e veya PC’ye bağlanabilme imkanı da veriyor.

Click on the background to close