Silk and Cashmere’da Rönesans etkisi

silk and cashmere noir

 

Koleksiyonlarını her ay farklı hikâyeler üzerinden anlatan Silk and Cashmere, Ocak ayında Rönesans koleksiyonu ile yeniliklerine devam ediyor. Alışılmış kalıpları alt üst ederek, kaşmirin yeni ruhunu farklı bir bakışla sunan Silk and Cashmere, Rönesans Koleksiyonu ile dikkat çekiyor.

Silk and Cashmere, bu sezon da sıradanlıktan çıkarak, sınırları zorlayan bir yalınlığa giden yolda stil sahibi kadınları gizemli yırtık omuz ve kol detaylarıyla şaşırtan Violet omuz dekolteli kazaklardan, çizgi dışı animatik tarzıyla huzuru ve hazzı ön planda tutan Violet Batwing kazaklara kadar etkileyici tasarımlara imza atıyor
Evrensel tasarımlarıyla ilhamını Rönesans akımından alan Violet Key Hole kazak dekonstrüktif tarzıyla koleksiyonun ezber bozan parçalarından. Rönesans’ın ana normlarından bir diğeri olan özgürlüğü temsil eden Violet Hoodie ise spor görünümüyle öne çıkıyor.

Rönesans Cesareti ile yeniden doğuş

Kendini yenilemekten ve sıra dışı parçalar giymekten çekinmeyen stil sahibi beyleri de daha cesur ve özgün olmaya davet eden Silk and Cashmere, sokak modasının tartışmasız en önemli temsilcilerinden kamuflaj temasından ilham alınarak tasarlanan Camo V yaka kazak ile kaşmirin farklı bir yorumunu sunuyor. Günün her saati konforundan ödün vermek istemeyen Silk and Cashmere erkeği için özel olarak tasarlanan Camo Kapüşonlu, Rönesans koleksiyonunun cesur ruhunu kış sezonuna yansıtıyor. Fersatile Serisi ise bulut gibi (yumuşak) dokusu, modern ve fit kesimiyle rahatlığı vurguluyor.

Click on the background to close