The Witcher’ın İlk Görüntüleri Paylaşıldı

Henry Cavill

The Witcher’ın Macaristan’daki çekimlerinden hemen önce, Henry Cavill’ın Geralt of Rivia olarak karşımıza çıktığı ilk görüntüler paylaşıldı. Karakterin kostümüyle gördüğümüz Cavill, fotoğrafları kendi sosyal medya hesaplarından da paylaştı.

 

The Witcher oyuncu kadrosunda karşımıza çıkan diğer isimler, Cahir rolünde Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks), Jaskier rolünde Joey Batey (Knightfall, Strike), Stregobor rolünde Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock), Istredd rolünde Royce Pierreson (Wanderlust, Judy), Sir Lazlo rolünde Maciej Musiał (1983), Dara rolünde Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) ve Triss rolünde Anna Shaffer (Harry Potter) olacak.

 

Yeni açıklanan oyuncu kadrosunun yanı sıra, Cintra Prensesi Ciri, Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) tarafından canlandırılacak. Cintra hükümdarlığının diğer karakterleri olan Kraliçe Calanthe’yi canlandıran isim Jodi May (Game of Thrones, Genius), şövalye Eist’i canlandıracak isim Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) ve rahip Mousesack’i canlandıracak isim de Adam Levy (Knightfall, Snatch) olacak.

 

Büyücü Yennefer rolünde Anya Chalotra’yı (The ABC Murders, Wanderlust) izleyeceğiz. Aretuza’daki büyülü akademinin başında olan Tissaia ise MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) tarafından canlandırılacak. Fringilla ve Sabrina rollerinde karşımıza çıkacak isimler ise Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) ve Therica Wilson-Read (Profile). Princess Renfri’yi ekranlara taşıyacak isim de Millie Brady (The Last Kingdom, Teen Spirit) olacak.

 

2019’da ekranlarda karşımıza çıkacak The Witcher hayranlarını iyice meraklandırmaya başladı. Ayrıntılar için: The Witcher

Click on the background to close