Tommy Hilfiger’ın Yeni Marka Elçisi Hamilton

Lewis Hamilton

 

İngiliz Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, İlkbahar 2018 sezonundan itibaren Hilfiger COLLECTION, Tommy Hilfiger TAILORED ve Tommy Hilfiger Erkek Giyim, İç Giyim ve Mayo dahil markanın tüm erkek koleksiyonlarının global marka elçisi oldu.

 

Çekimleri Pennsylvania’daki (ABD) Tricky Triangle olarak da bilinen Pocono Yarış Pistinde Mikael Jansson tarafından yapılan entegre erkek kampanyası, İlkbahar 2018 sezonunda tüm dünyada yayınlanacak. Markanın erkek kampanyası, kadın giyim marka elçisi Gigi Hadid’in rol aldığı kadın giyimine yönelik reklamlarla birlikte yayınlanacak.

 

Lewis Hamilton ve Gigi Hadid, Pocono Yarış Pistinde bir Mercedes-AMG GT S otomobilin direksiyonuna geçerek pistteki ilk sürüşleri bir konsol kamerası ile kaydedildi. Kısa bir filme dönüştürülen ve ikilinin sürüş sırasındaki tepkilerini gösteren video ile iki kampanya kaynaştırılmış oldu.

 

Milano Moda Haftası kapsamında 25 Şubat’ta TOMMYNOW “DRIVE” etkinliğinde lanse edilen koleksiyon, Formula 1 yarış pitindeki ekiplere klasik iş giyimi ve denime vurguyla selam gönderiyor. Amerikan otomobil kültürüne bakarak yeniden tasarlanan kıyafetlerin yer aldığı koleksiyon, günümüzün hızlı tempolu yaşam tarzının ihtiyaçlarına yanıt oluyor.

Kapatmak için arka plan üzerine tıklayın