Under Armour’dan Project Rock Koleksiyonu

Under Armour

Spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Rock lakaplı ünlü oyuncu Dwayne Johnson’dan ilham alan Project Rock koleksiyonunu satışa sunuyor.

 

Johnson’un sporcu ve enerjik hayat tarzından ilham alan koleksiyonda tişörtten şapkaya, ayakkabıdan şorta kadar birçok ürün bulunuyor. Charged Cotton teknolojisi kullanılarak üretilen Project Rock Tee tişört, hızlı kuruma özelliğine sahip. Dört yöne esneyen yapısıyla da her açıdan rahat hareket kabiliyeti sunuyor.

 

Project Rock Delta ayakkabı ise hafif ve esnek yapıya sahip. Ayakkabının sert kauçuk dış tabanı, yüksek darbeye maruz kalan bölgeleri kaplayarak daha az ağırlıkla daha fazla dayanıklılık sağlıyor. Project Rock Cage şortun dayanıklı dokuma kumaşı ise en yoğun antrenmanlara göre tasarlanmış. Teri uzaklaştıran ve çok hızlı kuruyan şortun fileli yan panelleri de havalandırma imkanı sunuyor.

 

Rock (kaya) lakaplı dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson’un adını taşıyan Project Rock koleksiyonu; 22 Mart Perşembe gününden itibaren Under Armour’ın Akasya, İstinyePark, Zorlu, Kanyon, Vadistanbul, Aqua Florya, Point Bornova, Armada mağazalarında yerini alacak ve online’dan satışa sunulacak.

Click on the background to close