2020 senesinin son kaçamağı

Harem A La Carte Restaurant

AVENUENOIR.NET – Gloria Golf Resort; özel yeni yıl konsepti ile yılın son güzel kaçamaklarından birine ev sahipliği yapacak gibi duruyor. Bu ufak kaçamak, yılbaşı gecesini de kapsayan beş gün konaklama sunuyor. Yetişkinler villalarında kendilerine özel zaman ayırırken, çocuklar da Golf Resort’un özel aktivitelerinde vakit geçirebiliyor.

Lüks otel oldukça keyifli bir yeni yıl programı ortaya koyuyor. Program, 30 Aralık’ta Lobby Bar’da Serenty Band ile başlıyor. Beş günlük kaçamak, 31 Aralık’ta otelin dört farklı mekanında yapılacak olan yılbaşı seremonileri ile devam ediyor. Oasis Bar’da klasik ve akustik trio performansları sergilenirken; L’ancora, Harem ve Pescado A La Carte restoranlarında flashmob etkinliklerle 2020’ye veda ediliyor. Tabii çocuklu aileler de unutulmamış. Çocuk kulübünde ise interaktif oyunlar, mini disko, palyaço, Noel Baba ve sihirbaz gösterileri gerçekleşmesi planlanmış.

Yeni yıla özel paket

Yeni yıl için bir de özel “Glorious Villa Paketi” oluşturmuş. Owner ve Executive villalarında konsept geliştiren Gloria Golf Resort; ultra lüks paketini misafirlerin kendilerini oldukça özel hissetmeleri için tasarlamış. Otel, Owner Villa seçiminde misafirlerine 190 m2’lik ferah bir alan sunuyor. Owner Villa’da bahçe, nehir manzaralı oda, oturma odası, üç yatak odası, iki banyo yer alıyor. Executive Villa seçiminde ise 80 m2’ lik alan içinde iki yatak odası, iki banyo ve oturma odası bulunuyor.

Misafirlerin özel kaçamağı havalimanından otele transferi ile başlıyor, villalarında kendilerine özel yılbaşı ağacı, süsler ve konfetiler bulunuyor. Yeni yıl yemeğini yalnızca ailesiyle yemek isteyen misafirler için villaya özel aşçı ve garson hizmeti bulunuyor. Yeni yıl için villaya içecek servisi hizmeti de sunan otelde, yılın ilk kahvaltısı da yine villaya geliyor. Paketten yararlanan tüm misafirler ücretsiz golf dersi imkanı da sunulmuş.

Click on the background to close