Brooks Brothers kışı sıcak renklerle karşılıyor

Tasarım detaylarındaki şıklığı ve kalitesi ile tanınan Brooks Brothers, yeni koleksiyonu ile 2020 kışına hazır. Sıcak renklerin tercih edildiği koleksiyonda mavi, kırmızı, yeşil ve sarının sıcak tonları öne çıkıyor.

Markanın her sezon koleksiyonlarında yer verdiği gömlekler, kış koleksiyonunda da yerlerini almış. Çok sayıda renk seçeneği bulunan gömleklerin ütü gerektirmeyen yapısına, ekstra esneklik özelliği eşlik etmiş. Ekstra esneklik özelliği ile gömlekler tüm beden tiplerine uyum sağlayabiliyor.

Kışın favori parçaları rengarenk trikolar

Trikolar, markanın yeni koleksiyonunda çok sayıda renk seçeneği ile yer almış. Kırsal ve rüstik renkler ile hazırlanan tasarımlar, sıcak renk paletleri ile dikkat çekiyor.

Minimalist ve yalın ayakkabı modası

Markanın, 1818 Ayakkabı Koleksiyonuna eklediği minimalist ayakkabılar tarzları ile haftanın tüm günlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Kabanların ve parkaların mevsimi kış kapıya dayandı

Brooks Brothers’ın yeni sezonunda yer alan kaban ve parkalar şıklığı ile öne çıkıyor. Su geçirmez naylon ile tasarlanan klasik parka, yağlı pamuklu ceket koleksiyonda dikkat çekiyor. Sıcak yaz günlerinden serin havalara geçişi temsilen hazırlanan koleksiyonda iki periyoda uygun parçalar yer alıyor.

Click on the background to close