Daha gerçekçi oyun tecrübesi

AVENUENOIR.NET – Samsung’un TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV modeli konsol oyuncuları için yeni ve farklı bir oyun tecrübesi fırsatı sunuyor. Televizyon, dinamik kristal ekran, dual LED, crystal işlemci 4K, 3 taraflı çerçevesiz tasarım, oyun iyileştirici gibi teknolojilere sahip. Büyük ekranda oyun oynamak isteyenler için güçlü bir alternatif olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Günümüzde televizyonlar sahip oldukları teknolojik özellikler ile video oyunlar oynamak için de büyük ilgi görüyor. Samsung, büyük ekranlı televizyonda kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için iyi bir seçenek gibi duruyor.

Gerçekçi renk kalitesi

Akıllı televizyonda kullanılan dinamik kristal ekran geniş bir yelpazeye yayılan renklere sahip. Dinamik kristal ekran, her detayı görebilmeniz için gerçekçi varyasyonlar sunuyor. Dual LED özelliği ise her sahne için doğru renk tonu oluşmasını sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra bu televizyonda yer alan crystal işlemci 4K ile tek bir çip kullanılarak renkler ayarlanıyor. Yüksek kontrast oranını optimize ediliyor ve HDR görüntü sağlanıyor.

Daha akıcı oyun tecrübesi

Ekran optimizasyonu ile gecikmeleri hemen hemen hiç fark edilmemesi sağlanmış. Böylelikle oyunlardaki sahneleri görüntüde herhangi bir bulanıklık olmadan yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca Oyun İyileştirici özelliği oyunların farklı sahne özelliklerine göre görüntü ve ses de geliştiriliyor.

Oyun konsolunu da kontrol eden kumanda

Televizyonun yanında gelen tek uzaktan kumanda ile uygulamaları, uydu alıcınızı ve hatta oyun konsolunuzu kontrol edebiliyorsunuz. Bu kumanda içeriklere hızla erişmenizi sağlayarak son derece basit bir kullanım sunuyor.

Click on the background to close