Havaların soğuması spora engel değil

Adidas Cold.Rdy

AVENUENOIR.NET – Havalar yavaş yavaş soğusa da spor programınızı ertelemeyin; açık havada her türlü hava koşullarına uygun kıyafetlerle performansınız koruyabilirsiniz.

Adidas, sporseverlere yeni spor koleksiyonu Cold.rdy’yi sunuyor. Açık hava aktiviteleri için tasarlanan koleksiyon, nefes alabilen kumaşlar ile su geçirmeyen malzemeler içeriyor. Cesur tonlarıyla şehir stiline de yeni bir bakış getirmiş

Nefes alan teknoloji

Kullanışlı yalıtım malzemesi ile sıcaklığı sabit tutabiliyor. Nefes alabilen teknolojisiyle de hava ve nem sirkülasyonu yaratarak kuru kalmayı sağlıyor.Koleksiyon, sporcuları ve şehir sakinlerini zorlu kış koşullarında sıcak ve rahat tutabilmesi ile dikkat çekiyor.

Askeri üniforma tasarımlarından ilham aldı

Koleksiyon ürünleri, askeri üniforma tasarımlarından ilham alan ayrıntılar da taşıyor. Hassas şekilde yerleştirilen dikişler sayesinde parçalar bir araya getirilirken ekstra hacmi ortadan kaldırmış. Bunun yanında esneklik ve hareket kolaylığı da sağlanıyor. Koleksiyon mevsimlik montlar, uzun kollu antrenman tişörtleri, yelek, hoddie ve spor botlardan oluşuyor.

Click on the background to close