Wyndham Grand markası Polonya pazarına girdi

AVENUENOIR.NET – Wyndham Hotels & Resorts, Polonya’daki Wyndham Grand markalı ilk oteli olan 60 odalı Wyndham Grand Krakow Old Town’ın açılışını gerçekleştirdi.

Krakow’un tarihi merkezinin kalbinde, şehrin meşhur ziyaret noktalarına yakın bir konumdaki tarihi bir binada hizmet verecek olan otel, Polonya’nın önde gelen otel yönetim şirketlerinden Dobry Hotel Group tarafından işletilecek.

Wyndham Grand markası, sıcak bir tasarım, seçkin bir konaklama deneyimi, incelikle düşünülmüş bir hizmet anlayışı ve rahat bir ortam sunan, en üst segmentteki otelleri çatısı altında bir araya getiriyor. Halihazırda İstanbul, Atina, Manama ve daha pek çok gözde şehirde bulunan markanın portföyü, Wyndham Grand Krakow Old Town’ın açılışıyla daha da genişledi ve Wyndham’ın Polonya’daki otel sayısı sekize yükseldi.

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika Başkanı Dimitris Manikis, “Seçkin markamız Wyndham Grand, sınıfının en iyisi konaklama anlayışını temsil ediyor ve Wyndham Grand Krakow Old Town’ın açılışı bir yandan Polonya’daki varlığımızı güçlendirirken, aynı zamanda bu ülkedeki genişleme planlarımız açısından çok önemli bir adım da teşkil ediyor. Bizimle aynı büyüme vizyonunu paylaşıyor olmaları, ülkenin önde gelen otel işletmecilerinden Dobry Hotel Group’u Wyndham Grand markamızı Polonya’ya getirirken bizim için ideal ortak kılıyor” dedi.

Dobry Hotel Group Genel Müdürü Daniel Łukaszewicz, “Dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts’un desteğiyle Polonya’daki ilk Wyndham Grand otelini açmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Ülkenin geçmişteki başkentinde yer alan Wyndham Grand Krakow Old Town’da konaklayan misafirler, harika bir Rönesans mimarisinin ve tarihi orta çağa kadar uzanan kent merkezinin tadını çıkarabilecekler. Unutulmaz bir konaklama deneyimi için dünyanın dört bir yanından iş ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizi ağırlamayı heyecanla bekliyoruz” dedi.

Krakow Havalimanı’na 13 kilometre, Krakow Garı’na yalnızca bir kilometre mesafede bulunan Wyndham Grand Krakow Old Town, misafirlerin tarihi ve kültürel zenginliklerle dolu bir ortamda çağdaş konforlar ve üst sınıf olanaklardan yararlanabileceği bir deneyim sunuyor. Misafirler, Krakow’un gotik mimarisini ve taş sokaklarını keşfederek geçirecekleri bir günün ardından, otelin ısıtmalı kapalı havuzu, fitness merkezi, sıcak su havuzu ve hatta bir tuz mağarası bulunan bir spa merkezini de barındıran wellness alanında rahatlayabiliyor. Otelde, İtalyan mutfağı ve uluslararası mutfaklardan lezzetlerin sunulduğu iki tesis içi restoranın yanı sıra, iş amaçlı seyahat edenler için bir executive merkezi ile 150 kişilik kapasiteye sahip esnek kullanımlı iki toplantı odası da yer alıyor.

Click on the background to close