Fitty ile spor salonları cebinize geliyor

AVENUENOIR.NET – İş ve sanat dünyasının özgürlüğüne düşkün, sağlığına ve görünümüne özen gösteren yeni jenerasyon isimleri, Fitty ile istedikleri spor salonunda, istedikleri zaman spor yapmanın ayrıcalığını yaşıyorlar.

Fitty mobil uygulaması, belli spor salonuna üye olma zorunluğunu ortadan kaldırarak sporseverlerin hayatına yeni bir renk, kolaylık ve konfor yarattı. Fitty’nin ülke çapında anlaşmalı olduğu 500’den fazla spor salonundan dilediğinizi seçebilir ve üyelik ücreti ödemeden, yalnızca yaptığınız spor saati kadar ödeme yapabilirsiniz.

Fitty Kurucu Ortağı Cebrail Ergül

Günümüzün yeni jenerasyon ihtiyaçlarına yönelik etkili bir mobil uygulama olan Fitty, sporda dijital devrim yarattı. İster iş seyahatinde başka şehirde, isterseniz iş yerinize yakın bir salonda, isterseniz de şehrin bir başka ucunda… Fitty’nin anlaşmalı olduğu yüzlerce spor salonlarında, o an size hangisi uygunsa, o salona giderek sporunuzu yapabilir ve yalnızca spor yaptığınız dakika kadar ödeme yaparak, bütçenizin de yüzünü güldürebilirsiniz…

Günümüzün ihtiyaçlarından yola çıkarak kurulan Fitty; anlaşmalı olduğu spor salonları ile dakikalık ücretlendirme şeklinde çalıyor. Fitty kullanıcıları, uygulama üzerinden kendilerine en yakın spor salonlarını anlık olarak görebiliyor ve salon detaylarını inceleyerek, istekleri doğrultusunda seçimlerini yapabiliyorlar. Kullanıcılar spor salonlarının çalışma saatleri içerisinde diledikleri zaman ve üye olmadan spor yapma ayrıcalığını yaşıyorlar.

Click on the background to close