Doğa dostu spor kompleksi: Gloria Sports Arena

AVENUENOIR.NET – Antalya’nın doğal güzelliklerini koruyarak, 105 bin metrekarelik alanda 50’den fazla branşta spora yönelik tesisleriyle Gloria Sports Arena; Türkiye’den ve dünyadan sporculara, kulüplere ve turnuvalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Lüks ve konforun bir araya getirilerek dizayn edilen 100 odalı oteliyle arena, misafirlerine tabiatın güzelliklerini doğaya saygı duyarak sunuyor.
Gloria Sports Arena; Golf, tenis, futbol, basketbol, badminton, eskrim, hentbol, masa tenisi, kapalı hokey, kapalı okçuluk, voleybol, boks, güreş, dövüş sanatları, yüzme, bale, aerobik ve dans gibi çok sayıda branş için spor salonları ve stüdyoları ile her branştan sporcuya hitap ediyor. Türkiye’nin en kapsamlı spor oteli Gloria Sports Arena, doğa dostu spor iklimiyle ve çok kullanışlı spor alanlarıyla sporcuların ve kulüplerin, antrenmanlar ve turnuvalar için ideal adresi olarak öne çıkıyor.

Gloria Golf Club

Gloria Sports Arena tabiatının bir parçası olan ve ünlü mimar Michel Gayon tarafından tasarlanan Gloria Golf Kulübü, doğal güzellikleri ile golf tutkunlarına stresten arındırıcı bir atmosfer sunuyor. 45 delikli, iki adet 18 delikli şampiyona sahası ve 9 delikli Verde Sahası ile Türkiye’nin en büyük golf sahası olan Gloria Golf Club’ da zorlu bir golf parkuru bulunuyor.

Dünyanın farklı lokasyonlarından golf tutkunlarına ev sahipliği yapan Gloria Golf Club, turnuvalara hazırlananlar için zengin içeriğe sahip, profesyoneller ya da amatörler için başarılı saha örneği olarak öne çıkıyor. Uluslararası standartlara göre hazırlanan alanda 5 çim, 5 golf egzersiz sahası, 3 bunker yeşili ve 6 talaş alan bulunuyor. Kulüpte 2 şeritli golf aracı ve sürüş yolu da bulunuyor. Tesis içinde bulunan Club House şık mimarisi ve terası ile golf keyfini taçlandırıyor.

İyi bir eğitim merkezi olan golf kulübü, golfçüler için verimli bir saha olmasının yanı sıra eşsiz doğası, çamları ve göletleri ile golfçülere keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Click on the background to close