Girişimcilik Ekosistemi StartGate’de buluştu

AVENUENOIR.NET – StartupTeknoloji’nin düzenlediği ve girişimcilik sektöründeki paydaşların yer aldığı Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük Dijital Oyun ve Oyun Teknolojileri Girişimcilik Merkezi StartGate ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte girişimcilik ekosistemi içinde yer alan 200’den fazla paydaş bir araya geldi.

Girişimcilik ekosisteminin gelişmesi adına iş dünyasının yaratıcı zekasını bir araya getirerek yeni fikirlerin yeşermesine, iş birliklerinin doğmasına ve ilham verici deneyimlerin paylaşılmasına olanak sağlayan StartupTeknoloji, 23 kişi ile başlayan paydaş buluşmalarına bugün daha yoğun bir ilgi ile devam ediyor.

Kahvaltı ile başlayan etkinlik, StartGate CEO’su Mustafa Cihat Durmuş ve StartupTeknoloji Kurucu Ortağı İsa Uysal’ın açılış konuşmaları ile devam etti. StartupTeknoloji Kurucu Ortaklarından Hande Kaya’nın sunumuyla sponsor firmaların girişimlerini ve deneyimlerini aktardığı konuşmaların ardından Uzman Psikolog Ömer Eker “Zinde Ol Zinde Kal” etkinliği ile sahnede yer aldı.

Konuşmalar ve sunumlar sonrasında networking kapsamında bir araya gelen katılımcılar, fikirlerini ve deneyimlerini paylaşarak hem yeni bağlantılar kurdular hem de yeni iş birliklerine zemin hazırladılar.

Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması; StartGate CEO’su Mustafa Cihat Durmuş, Dr. Soner Canko ve CondoLife’ın Kurucusu Göktürk Emrah Ay’a takdim edilen plaket töreni ile son buldu.

Katılımcıların ilgiyle takip ettiği etkinlik, birçok firma ve girişimin sponsorluğunda gerçekleşti.

Müşterilere güvenli bir biçimde online alışveriş olanağı sağlayan, sanal POS ödeme çözümleri firması PayTR’nin ana sponsor olduğu buluşmada; ürün ve hizmet üretimini planlayanların ihtiyaç duyduğu finansal kaynakların toplanmasını amaç edinen fonangels.com, girişimcilerin Finlandiya’da projelerini yürütmelerini sağlayan Girişimci Göçmen ve ev arkadaşı veya ev bulmaya yardımcı olan Roombadi altın sponsor oldu.

Etkinliğin girişimci sponsorları arasında ise açık hava reklamcılığında öncü olan Baft Medya, İngilizceyi sosyalleşerek öğretme temeli üzerine kurulan Bukytalk, seçkin öğretmen topluluğu ile online özel ders hizmeti sunan Classest.com, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini hızlandıran ve kullanıcı dostu teknoloji çözümleri sağlayan NoCodeTime, otel misafirlerinin günlük ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayan Papyon ve firmaların satış pazarlama ekiplerinin verimliliklerini analiz etmelerini ve satışlarını artırmalarını sağlayan WNetwork yer aldı. Web3, hatıra NFT sponsoru olurken Utilify ise NFT girişim uygulaması olarak etkinlikte yer aldı.

Click on the background to close